Dani otvorenih vrata 2012

Od 10. do 15. prosinca Udruga za pomoć osobama s mentalnom retardacijom Međimurske županije otvorila je svoja vrata svim građanima, suradnicima, donatorima i svim ljudima zainteresiranim za naš rad. Gosti su imali priliku vidjeti kako izgledaju radionica plivanja na Gradskim bazenima Marija Ružić, sportsko-rekreacijska radionica na terenima NK Sloga, Čakovec, a stručnjaci Udruge predstavili su rad klubova Mura i Duga, dnevnog centra i poludnevnog boravka te organiziranog stanovanja uz podršku.

Našem pozivu odazvali su se gosp. Matija Posavec, zamjenik župana, gosp. Gordan Vrbanec, predsjednik Gradskog vijeća, djelatnice Doma za psihički bolesne odrasle osobe Orehovica, učenici i učenice Centra za odgoj i obrazovanje Čakovec u pratnji profesorica Mirjane Jocić i Valerije Dominko, članovi Županijske organizacije FM SDP-a Međimurske županije, gosti iz srodne udruge u Lendavi, Slovenija, te mnogi prijatelji, sumještani, susjedi. Veliko hvala svima koji su pokazali interes za naš rad te se nadamo još mnogim druženjima i uspješnoj suradnji!

17/12/2012