Dani preventive 2013

Korisnici poludnevnog boravka i organiziranog stanovanja uz podršku sudjelovali su, 24. travnja, na „Danima preventive 2013. godine“.

Ovoj akciji, koja se održava na području cijele Hrvatske, priključio se i naš Zavod za javno zdravstvo Međimurske županije te organizirao javnozdravstvenu akciju pod nazivom „Informirajte se, donesite odluku i živite zdravo!“. Tako smo dobili priliku upoznati se s brojnim preventivnim programima i aktivnostima s ciljem unapređenja zdravlja te prevenciju različitih bolesti. Svi smo izmjerili tlak i težinu te dobili stručne savjete kako poboljšati zdravlje, odnosno, zadržati sadašnje dobro. U društvu članova Međimurskog Saveza sportske rekreacije ''Sport za sve'' i Udruge ''Sport za sve'' iz Male Subotice i ostalog zainteresiranog građanstva, vježbali smo aerobik.

02/06/2013