Darko Bacinger proglašen najboljim sportašem s invaliditetom Međimurja

U organizaciji Zajednice sportskih udruga i saveza Međimurske županije 6. veljače u hotelu „Park“ u Čakovcu održan je izbor najboljih sportaša Međimurja. Član naše Udruge Darko Bacinger proglašen je najboljim sportašem s invaliditetom Međimurske županije.

Svojim trudom i odličnim rezultatima Darko je zaista zaslužio ovu nagradu. U prošloj godini osvojio je 1. mjesto na Prvenstvu Hrvatske u plivanju za osobe s intelektualnim teškoćama, kao i 1. mjesto u stolnom tenisu u Koprivnici. Također je sudjelovao u tjednu Malonogometnog specijalnog olimpijskog europskog turnira u Zaprešiću, na Festivalu sportske rekreacije osoba s invaliditetom Hrvatske u Čakovcu, na Prvenstvu Hrvatske u atletici u Daruvaru te na humanitarnoj utrci Terry Fox u zagrebu.

18/02/2013