Udruga OITMZ

Četvrtak, 21 Studeni 2019 10:07

Zahvaljujemo Agromeđimurju na donaciji jabuka!

Opg Fabijanić donirao je papriku Udruzi osoba s intelektualnim teškoćama. Korisnici su zajedno sa asistentima sudjelovali u branju paprike kako bi jelovnik bio što zdraviji i raznovrsniji.

U organizaciji Specijalne olimpijade Hrvatske, u Zagrebu su održane 6. Ljetne igre specijalne olimpijade Hrvatske. Nastupile su ekipe iz cijele Hrvatske kao i ekipa kluba Mura koji djeluje u okviru naše Udruge.

Ponedjeljak, 15 Srpanj 2019 11:09

Bowling druženje-Varaždin 2019

U organizaciji Udruge Keruss a pod pokroviteljstvom Centra za rehabilitaciju Varaždin na kuglani stadium Bowling u Varaždinu održan je sportski susret “Bowling druženje-Varaždin 2019.

Ponedjeljak, 15 Srpanj 2019 11:03

Klub Mura prvenstvo Hrvatske u Bowlingu

Športsko društvo specijalni športovi „Luč“ pod pokroviteljstvom Specijalne Olimpijade Hrvatske bio je organizator prvenstva Hrvatske u Bowlingu za osobe s intelektualnim teškoćama za 2019. godinu.

Petak, 11 Svi 2018 11:25

Jednaki u različitostima

U tijeku je provedba projekta ''Jednaki u različitostima''. Nositelj Projekta je Udruga, a sufinanciran je od Grada Čakovca. Partner na Projektu je STK Putjane, Čakovec.

Utorak, 20 Veljača 2018 16:33

Proslavili smo valentinovo

Puni pozitivne energije proslavili smo Valentinovo. U restoranu Kristal i ove godine se okupilo veselo i raznoliko društvo

Utorak, 20 Veljača 2018 16:33

54. Međimurski fašnik

Počasnu nagradu za trud osvojili smo na 54. Međimurskom fašniku. Ove godine zajednici smo se predstavili kao Semafori.

Utorak, 20 Veljača 2018 16:32

Zajedništvo u ljubavi

Veljača za nas znači puno zanimljivih, veselih i raznovrsnih događaja. Ova veljača se pokazala kao posebno dinamična.

Udruga osoba s intelektualnim teškoćama Međimurske županije organizirala je proteklog mjeseca na sportskim terenima NK Sloga, tradicionalni sportski susret pod nazivom „ZAJEDNO DO BOLJE BUDUĆNOSTI“.

Stranica 1 od 4