Bowling druženje-Varaždin 2019

U organizaciji Udruge Keruss a pod pokroviteljstvom Centra za rehabilitaciju Varaždin na kuglani stadium Bowling u Varaždinu održan je sportski susret “Bowling druženje-Varaždin 2019.”

Na susretu je sudjelovao i klub Mura koji djeluje u okviru Udruge osoba s intelektualnim teškoćama Međimurske županije. Natjecanje se održavalo po pravilima organizatora u ženskoj i muškoj konkurenciji pod vodstvom Josipa Lesjaka. Članovi kluba Mura postigli su odlične rezultate. U ženskoj konkurenciji Milica Đurkin je osvojila srebrnu medalju dok su Tihana Lesjak, Indira Kozar i Ana Lovrenčić bile treće u svojim skupinama te osvojile brončane medalje. U muškoj konkurenciji Stjepan Šarić, Nenad Vrbanec i Tomislav Trupković u svojim su skupinama bili prvi i osvojili zlatne medalje dok je Saša Brodar bio treći i dobio brončanu medalju.

15/07/2019