Dani preventive 2013

Korisnici poludnevnog boravka i organiziranog stanovanja uz podršku sudjelovali su, 24. travnja, na „Danima preventive 2013. godine“.

Dani otvorenih vrata 2012

Od 10. do 15. prosinca Udruga za pomoć osobama s mentalnom retardacijom Međimurske županije otvorila je svoja vrata svim građanima.

Članovi posjetili Mariju Bistricu i krapinski muzej

Sredinom listopada članovi Udruge za pomoć osobama s mentalnom retardacijom Međimurske županije posjetili su svetište Marija Bistrica.

Tradicionalni božićni susret u hotelu Park

Udruga za pomoć osobama s mentalnom retardacijom organizirala je za svoje članove tradicionalni božićni susret.

Božićni susret 2013

Povodom nadolazećih blagdana, Udruga za pomoć osobama s mentalnom retardacijom Međimurske županije organizirala je, 18. prosinca, za svoje članove božićni susret.

Biračko pravo

25.04.2013. naši korisnici i djelatnici aktivno su sudjelovali na radionici vezanoj uz izbore i ostvarivanje prava glasa osoba s intelektualnim teškoćama.