040/390-260
Antuna Gustava Matoša 6, Čakovec

Radno vrijeme

Pon - Pet 7.00 - 15.00h

Nazovite nas!

040/390-260

Činilo se da će subota biti obična, ona tipična jesensko-zimska... Međutim, pogledajte tko nas je iznenadio i počastio svojim dolaskom u stambenu zajednicu u Celinama! Imali smo priliku i čast pokazati kakvi smo domaćini predsjedniku Socijaldemokrata Hrvatske i potpredsjedniku Sabora Davorku Vidoviću, Davoru Bernardiću, saborskom zastupniku Socijaldemokrata, Aleksandri Biškupec Šević, predstojnici Ureda potpredsjednika Sabora, Nikši Vukasu, glavnom tajniku Socijaldemokrata Hrvatske i saborskom zastupniku, Mirjani Murk, podpredsjednici Središnjeg odbora Socijaldemokrata Hrvatske, Gabrijeli Varga, tajnici Socijaldemokrata Općine Podturen i Rudolfu Rajfu, vijećniku u Općini Podturen! Goste je dočekala i predsjednica naše Udruge Biserka Vrbanec sa sinom Nenadom.
Hvala svima što su odvojili svoje vrijeme i volju i saslušali nas, podružili se i uljepšali nam ove dane!