040/390-260
Antuna Gustava Matoša 6, Čakovec

Radno vrijeme

Pon - Pet 7.00 - 15.00h

Nazovite nas!

040/390-260

Ove je subote, 25.09.2021., održan izlet u organizaciji naše Udruge. Posjetili smo Park šumu Jankovac, gorsku dolinu i biser slavonskog gorja, smješten u samom srcu Papuka na 475 m nadmorske visine. Prošetali smo dijelom Grofove poučne staze uz jankovačka jezera i slap Skakavac. Nakon ručka u PD Jankovac došlo je vrijeme za slobodne aktivnosti – odmor, šetnju, posjet suvenirnici, igranje malog nogometa na livadi ispred restorana.

U popodnevnim satima smo krenuli prema Virovitici, gdje smo posjetili turističku atrakciju, izložbu maketa malih vlakova pod nazivom Virovitica voli vlakove, na virovitičkom Željezničkom kolodvoru. Našim je članovima bilo osigurano stručno vođenje izložbom, kao i mogućnost samostalnog upravljanja pojedinim izloženim modelima uz podjelu diploma strojovođa malih vlakova. Nakon izložbe imali smo slobodno vrijeme za razgled grada i/ili odmor – šetnju po novouređenom Gradskom parku (dvorac Pejačević, Glazbeni most, Most zrcala, Most ljubavi…), odnosno osvježenje u obližnjim kafićima ili slastičarnama.

Pamtit ćemo ovaj dan po prekrasno provedenom vremenu u zajedničkom druženju.