040/390-260
Antuna Gustava Matoša 6, Čakovec

Radno vrijeme

Pon - Pet 7.00 - 15.00h

Nazovite nas!

040/390-260

Športsko društvo specijalni športovi „Luč“ pod pokroviteljstvom Specijalne Olimpijade Hrvatske bio je organizator prvenstva Hrvatske u Bowlingu za osobe s intelektualnim teškoćama za 2019. godinu.

Natjecanje se održavalo po pravilima Specijalne Olimpijade i organizatora. Uz brojne ekipe iz cijele Hrvatske na natjecanju je učestvovala i ekipa Kluba Mura koji djeluje u okviru Udruge osoba s intelektualnim teškoćama Međimurske županije, pod vodstvom Josipa Lesjaka.

Postignuti su sljedeći rezultati: Tomislav Trupković i Saša Brodar bili su treći u svojim skupinama te osvojili brončana odličja. Indira Kozar je bila četvrta u svojoj skupini, Nenad Vrbanec i Tihana Lesjak bili su peti u skupini te Đurđica Nukić šesta u svojoj skupini. Posebnu nagradu dobio je Tomislav Trupković koji je na otvaranju prvenstva Hrvatske otpjevao Hrvatsku himnu.