040/390-260
Antuna Gustava Matoša 6, Čakovec

Radno vrijeme

Pon - Pet 7.00 - 15.00h

Nazovite nas!

040/390-260

Svoje vještine natjecatelji su isprobali u sljedećim disciplinama: trčanje na 60 m, skok u dalj, boćanje, gađanje na koš, gađanje na gol i u golfu. Nakon sportskog dijela susreta, sportaši su se okrijepili ručkom te je uslijedila podjela medalja. Prva tri mjesta pripala su Ludbreškom suncu (prvo mjesto), Centru za rehabilitaciju Varaždin (treće mjesto), a ove godine se, po prvi puta, dogodilo da su dvije ekipe dijelile drugo mjesto - Čakovec 3 i Čakovec 5.
Susreti su završili nakon veselog druženja u popodnevnim satima uz glazbu i pjesmu.
Hvala svim sportašima i volonterima, a posebno roditeljima korisnika i učenicama čakovečke Gimnazije Josip Slavenski na sudjelovanju i nadamo se da se iduće godine vidimo u još većem broju! Hvala i svim našim gostima i posjetiteljima na podršci te čestitamo na rezultatima!
Susrete je sufinancirala Međimurska županija u iznosu od 20.000,00 kuna.