040/390-260
Antuna Gustava Matoša 6, Čakovec

Radno vrijeme

Pon - Pet 7.00 - 15.00h

Nazovite nas!

040/390-260

Kako se život lagano vraća u normalu, Udruga osoba s intelektualnim teškoćama organizirala je za svoje članove jednodnevnu terensku nastavu u prirodi.  U subotu, 14.05.2022., članovi Udruge osoba s intelektualnim teškoćama Međimurske županije posjetili su mjesta Kuterevo-Krasno-Senj. U Kuterevu smo imali priliku uživati u prekrasnoj prirodi Velebita te smo posjetili i utočište za mlade medvjede. Nastavak putovanja odveo nas je u Krasno.  Razgledali smo Svetište Majke Božje od Krasnog te nastavili put za Senj. Tu smo posjetili i obišli tvrđavu Nehaj– simbol grada Senja. Na ovom putovanju svaki od prisutnih pronašao je barem nešto što mu je zapalo za oko i zagrijalo dušu.

Terenska nastava u prirodi omogućena je putem projekta Zakoračimo natrag u život! koji je financijski poduprla Međimurska županija.