040/390-260
Antuna Gustava Matoša 6, Čakovec

Radno vrijeme

Pon - Pet 7.00 - 15.00h

Nazovite nas!

040/390-260

Skupštinu je otvorila predsjednica Udruge Biserka Vrbanec s pozdravnim govorom i zahvalom članovima Udruge i zaposlenima. Skupštinu je nastavila voditi Vesna Lepen Vidrač. Nakon utvrđivanja kvoruma pročitana su i usvojena izvješća te program rada za 2023.godinu uz financijske pokazatelje, kao i operativni plan za 2023.godinu. Uslijedila je javna rasprava vezana uz promjenu Statuta te je on na kraju i jednoglasno prihvaćen. Najznačajnije izmjene Statuta vezane su za upravljačka tijela Udruge. Prema novom Statutu, Upravni odbor sastoji se od 7 članova, u odnosu na dosadašnjih 5, te ga čine 4 roditelja i 3 osobe iz redova stručnjaka. Nadalje,ukinuta je funkcija predsjednice Udruge te njezinu ulogu preuzima izvršni direktor, koji je ujedno i član Upravnog odbora biran od strane Skupštine na mandat od 4 godine.

Uz njega, funkciju osobe ovlaštene za zastupanje Udruge preuzima i predsjednik Upravnog odbora kao njegova zamjena. Za izvršnog  direktora jednoglasno je izabran dosadašnji izvršni direktor Marko Vrus, dok je za predsjednika Upravnog odbora  na konstituirajućoj sjednici Upravnog odbora održanoj 28.04.2023. izabran Ivan Miljančić. U nova tijela Udruge odabrani su članovi koji su aktivno i stručno vezani uz posao Udruge. Također, na Skupštini jednoglasno je prihvaćen prijedlog povećanja iznosa članarine na 15 eura godišnje te prijedlog učlanjenja u Savez pružatelja organiziranog stanovanja. Po završetku službenog dijela Skupštine, članovi Udruge nastavili su s druženjem.